Plotter Satışı

Plotter makineleri, plotter satışı çizim, reklam, grafik, fotoğraf gibi dijital ürünleri kağıda aktarmaya yarayan büyük boyutlu (printing) yazdırma aracıdır. Genel olarak mimarlar, mühendisler, reklamcılar, matbaalar gibi kullanıcıların tercih ettiği yakın zamanda Canvas Tuvale Baskı Makinesi olarakta kullanılabilmektedir.

İç Mekan ve Dış Mekan olarak ayrılan bu ürünler Dijital baskı ve CAD programları – grafik tasarım programları – gibi çeşitli bağlantı ve arayüz ayarlarına göre de ayrılabilmektedir. Plotterların ayrılma şekli genel olarak tonerli ve mürekkep püskürtmeli olarak da değişebilmektedir.

Genel olarak piyasada kullanılan ürün markaları – Canon, Epson, Mimaki, Brother, Hp, Oce – ve diğer yurtdışı girişli çin malı denen ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerde en önemli problem satış ertesi servis hizmetleridir. Genel olarak servis hizmetinin en yaygın olarak dağılan firmalar – Hp, Canon ve Epson-‘dur.

Plotter Satışı ertesinde servis hizmeti nasıl verilmektedir?

Plotter satışı sonrasında dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Aramalarınızda sizi karşılayacak olan müşteri temsilciniz ve ya Teknik Destek uzmanlarınız tarafından fatura ve ürün numaranız kontrol edilerek online ücretsiz teknik desteğiniz sunulacaktır. Eğer ürününüz yerinde servis hizmeti gerektiriyorsa buna karar verilerek servis gününüz tarafınıza bildirilecektir.

Yedek parça ihtiyaçlarınızda dilerseniz buraya tıklayarak ürünleri muadil ve orjinal olarak seçebilirsiniz.